בירה בימים חמים: פסטיבלים בתל אביב, חיפה וגן שמואל

בירה בימים חמים: פסטיבלים בתל אביב, חיפה וגן שמואל

BEERS 2017

beersפסטיבל הבירה הגדול Beers ישוב ב-8 באוגוסט בפעם השביעית אל מתחם התחנה בתל אביב ויימשך שלושה ימים. במקום יוצעו יותר מ-200 סוגי בירה מן הארץ ומרחבי העולם, בירות של מותגי פרימיום לצד בירות של מבשלות ישראליות צעירות. המבקרים ב- Beers 2017 יוכלו לטעום מכל מותגי הבירה וגם לקנות בקבוקים מוזלים ואביזרי בירה מרחבי העולם. בפסטיבל יהיו דוכני אוכל ופינות ישיבה ויתקיימו מופעי מוסיקה.

את האירוע מפיק ומנהל סטודיו בן עמי בשיתוף עיריית תל- אביב- יפו, המחלקה למופעים.
כרטיסים: 70 ₪ כולל 5 קופוני טעימה, 45 ₪ למחזיקי כרטיס דיגיתֶל, כרטיסים מוזלים ב-50 ₪ יפורסמו בעמוד הפייסבוק של הפסטיבל. פרטים: www.beers.co.il

Beers 2017 – מתחם התחנה נווה צדק, קויפמן פינת המרד, תל אביב, 10-8 באוגוסט מ-18:00

פסטיבל עיר הבירה בחיפה

עיר הבירהפסטיבל עיר הבירה של גולדסטאר, בשיתוף עיריית חיפה, ייפתח ב-16 באוגוסט במגרשי אתוס ויימשך יומיים. במקום יפעלו מתחמים של המותגים היינקן, פאולנר, מכבי וסטרונגבאו. צפויות הופעות של ברי סחרוף, להקת היהודים, להקת טונה והיזמים מבטיחים עוד אמן מוביל. אירוע הבירה הגדול בחיפה יציין השנה 25 שנים לקיומו וצפויים להשתתף בו רבבות מבקרים.

הפסטיבל מציע גם שדרה של דוכני מזון, ומתחם של "גולדסטאר FACTORY" יציע את קולקציית האופנה לגברים של המותג.

עיר הבירה של גולדסטאר, 17-16 באוגוסט, מגרשי אתוס, חיפה

Beer Story בגן שמואל

בירה בגן שמואלבפסטיבל הבירה במרכז המסחרי מבנה גן שמואל יוצעו כ-40 סוגי בירה מן הארץ והעולם ובכלל זה בירות בוטיק ישראליות ומחו"ל.

נוסף על מתחם הבירה תפעל במקום בימת בידור וצפויות בין השאר הופעות של להקת מוניקה סקס וההרכב גברבנד. גם מיצגים והפעלה של הקהל צפויים שם. כמו כן יפעלו רכבי אוכל, דוכני מזון ודוכני ירידים, יוצעו אביזרי בירה וסדנאות בישול עם בירה.

Beer Story – מתחם מבנה גן שמואל, 27-26 ביולי מ-18:00

צילום: דייויד סילברמן, ליאור גולסאד, יח"צ

 

 

 

Comments are closed.